فیلترهای سرامیکی ریخته گری
وزارت کشور عراق، گذرنامه سرکرده یکی از گروهک‌های تجزیه طلب ایران را لغو کرد

گذرنامه سرکرده یکی از گروهک‌های تجزیه طلب ایران توسط عراق لغو شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تایمز، احمد عبدالساده، نویسنده، روزنامه نگار و فعال رسانه ای عراقی در حساب ایکس خود نوشت که وزارت کشور عراق گذرنامه «مصطفی هجری، سرکرده گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان ایران را لغو کرده است.

او همچنین نوشت که این اقدام وزارت کشور عراق دو روز بعد از آن صورت می‌گیرد که او در حساب ایکس خود تصویری از گذرنامه هجری را منتشر کرده بود.

این روزنامه نگار عراقی در این باره نوشت، این اقدامی است که به گوشمالی مسعود بارزانی کمک می‌کند؛ کسی که گذرنامه های عراقی در اختیار مخالفین مسلح ضد ایرانی می‌گذاشت.

احمد عبدالساده دو روز پیش در حساب شخصی خود در ایکس (توئیتر سابق) در این باره این گونه نوشته بود: «مصطفی هجری» سرکرده [گروهک] حزب دموکرات کردستان ایران از گروهک‌های مخالف تهران، با حمایت مسعود بارزانی در اربیل حضور دارد و فعالیت‌های رسانه‌ای خود را انجام می‌دهد و این در حالی است که به دستور بارزانی و در اقدامی مغایر با قانون عراق، گذرنامه‌ای عراقی هم برای فرد مذکور صادر شده است تا تحرکات وی آسان تر شود، با این حال هر گاه ایران مقرهای این گروه تروریستی را مورد هدف قرار می‌دهد، بارزانی از مسئولیت اقدامات خود شانه خالی می‌کند.

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ایران وتوی قطعنامه عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل توسط آمریکا را محکوم کرد-تایمز

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، رأی غیرمسئولانه و غیرسازنده آمریکا در وتوی قطعنامه عضویت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *