فیلترهای سرامیکی ریخته گری

یک نفر فوتی در اثر واژگونی سمند در گالیکش/ لطفا آهسته تر بدانید

ایسنا/گلستان رئیس جمعیت هلال احمر مینودشت از فوت یک نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در محور گالیکش به کلاله خبر داد.

محمدرضا استیری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش وقوع سوانح رانندگی در روزهای اخیر، اظهار کرد: صمیمانه از مردم عزیز و شریف استان‌گلستان و هموطنان عزیزمان تقاضا داریم کمی آهسته تر رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه صبح امروز گزارش وقوع حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان (EOC) واصل شد، افزود: به محض ارجاع گزارش به پایگاه امداد و نجات سه راهی گالیکش یک تیم از نیروهای امدادی شامل دو نفر امداد گر و یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. 

رئیس جمعیت هلال احمر مینودشت با تاکید بر اینکه از میان چهار نفر حادثه دیده سه نفر مصدوم شده بودند که دو نفر به مرکز درمانی منتقل شدند، خاطرنشان کرد: یک نفر نیز در همان صحنه حادثه فوت کرده بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وجود ۱۳۰ ایستگاه لرزه‌نگاری در کشور، نیاز کشور ۱۴۰۰ایستگاه

استیری ادامه داد: یک خانم ۴۱ساله و یک پسر ۹ ساله به دلیل تروما سر و گردن و قفسه سینه به بیمارستان رسول اکرم کلاله انتقال داده شد و متوفی نیز بعد از گذاشتن در داخل کیسه جسد تحویل اورژانس شد.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *