فیلترهای سرامیکی ریخته گری

۵ شرور قمه به دست در جنوب تهران زمینگیر شدند

فرمانده انتظامی شهر ری از دستگیری پنج تن از اراذل و اوباش جنوب تهران که اقدام به ایجاد ناامنی در دو محله کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: مدتی قبل و در پی اعلام خبری با موضوع ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران در محل حاضر شده و مشاهده کردند که چهار فرد شرور در محدوده سیزده آبان با قمه و چماق اقدام به عربده کشی کرده و امنیت ساکنان را مختل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این افراد با مشاهده ماموران به عربده کشی خود ادامه دادند، گفت:در همین راستا طرح مهار و خلع سلاح متهمان آغاز شد و مأموران پس از شلیک چندین تیر هوایی این چهار متهم را خلع سلاح و دستگیر کردند. با انتقال این افراد به مقر انتظامی آنان تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن اقرار کردند که به دلیل چشم تو چشم شدن شروع به دعوا با هم کرده اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آماده‌باش هلال احمر برای راهپیمایی اربعین

به گفته فرمانده انتظامی شهر ری، بررسی سوابق متهمان نشان داد که این افراد سابقه دار بوده و پیش از این بار به دلیل درگیری و قدرت نمایی با سلاح سرد نظم عمومی منطقه را بر هم زده و دستگیر شده بودند.

جلیلیان همچنین از دستگیری یکی دیگر از اوباشگران جنوب تهران در باقرشهر خبر داد و افزود: این فرد اقدام به عربده کشی و تخریب خودرو و در منازل تعدادی از شهروندان با قمه کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد پس از ارتکاب شرارت متواری شده بود، گفت: ماموران این فرد را ساعاتی پس از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر کردند. این فرد هنگام دستگیری قصد حمله به سمت ماموران را داشت که ناکام مانده و در نهایت بازداشت شد. این فرد نیز بارها از سوی ماموران دستگیر شده بود.

به گفته فرمانده انتظامی شهر ری، هر پنج متهم دستگیر شده به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

مفسده جای دیگری است | دیدار نیوز

دیدارنیوز _ علی مجتهدزاده*: مفاهیمی مانند عدالت و مبارزه با فساد چیز‌هایی نیستند که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *