فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آتش‌سوزی کارگاه تولید مبلمان در جنوب تهران

یک کارگاه تولید مبلمان در علی آباد قاجار دچار حریق شد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۹:۲۶ صبح امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه مبل‌سازی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه ۱۳۲ و ۱۲۵ را به همراه تانکر آب ایستگاه۸۷ به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، روستای علی آباد قاجار اعزام کرد.

در ادامه با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق درقسمتی از یک کارگاه رنگ کاری مبلمان و مصنوعات چوبی به مساحت حدود ۱۵۰ متر مربع رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به کارگاه‌های مجاور است که در همین راستا بلافاصله عملیات اطفای حریق آغاز شده و آتش‌نشانان پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با به‌کارگیری دستگاه‌های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده از دو جهت به کانون آتش نزدیک شده و عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند.

همزمان گروهی از آتش‌نشانان نیز با استفاده از تجهیزات انفرادی، به جستجو در قسمت‌های مختلف کارگاه و ساختمان پرداختند که خوشبختانه پس از بررسی همه نقاط کارگاه، معلوم شد هیچ یک از کارگران و ساکنین، در میان دود و حرارت گرفتار نشده‌اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کاهش ۸۰ درصدی مسمومیت و مرگ‌ومیر ناشی از گاز طبیعی درلرستان

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی آتش‌نشانی تهران،   نیروهای عملیات دقایقی بعد آتش سوزی در این کارگاه را مهار و سپس به طور کامل خاموش کردند. این حادثه مورد مصدوم و فوتی برجای نگذاشت.

بیشتر بخوانید:‌ آیا هر آتشی با آب خاموش می‌شود؟

علت وقوع این آتش‌سوزی و برآورد دقیق میزان خسارات وارده نیز از سوی کارشناسان آتش‌نشانی تهران در دست بررسی است.  

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

محصولات کشاورزی آب‌بر حوضه آبریز ارومیه در اسرع وقت حذف خواهند شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز ، صبح امروز مراسم افتتاح هماهنگ ۶۷ پروژه محیط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد