فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اطمینان به پروژه ساختمانی که قصد خرید داریم!

نشانه های پروژه های ساختمانی موفق کدامند؟

پروژه های ساخت و ساز موفق چندین نشانه کلیدی دارند که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

اتمام به موقع: یک پروژه ساخت و ساز موفق پروژه ای است که به موقع یا حتی قبل از موعد مقرر تکمیل شود.

درون بودجه: پروژه باید در حد بودجه تخصیص یافته تکمیل شود. مهم است که هزینه ها در طول پروژه به طور موثر مدیریت شوند.

کیفیت ساخت: محصول نهایی باید با کیفیت بالا و بدون عیب و ایراد باشد.

ایمنی: ایمنی در پروژه های ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. یک پروژه موفق نباید تصادف یا جراحت عمده داشته باشد.

رضایت مشتری: مشتری باید از محصول نهایی راضی باشد. ارتباط بین کارفرما و تیم ساخت و ساز باید در طول پروژه باز و شفاف باشد.

رضایت تیم: تیم سازنده باید از کار خود راضی بوده و به محصول نهایی افتخار کند. این می تواند منجر به کسب و کار آینده و ارجاعات مثبت شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بررسی علائم سرطان سینه در زنان

انطباق با مقررات: پروژه باید با تمام مقررات و کدهای قابل اجرا مطابقت داشته باشد.

حداقل تاثیر زیست محیطی: یک پروژه ساخت و ساز موفق باید با استفاده از مواد و شیوه های پایدار، تاثیر خود را بر محیط زیست به حداقل برساند.

مدیریت پروژه موثر: پروژه باید به طور موثر، با ارتباطات شفاف، تصمیم گیری به موقع و تخصیص کارآمد منابع مدیریت شود.

دوام طولانی مدت: محصول نهایی باید به گونه ای ساخته شود که دوام داشته باشد و در برابر آزمایش زمان مقاومت کند.

 

معیار سنجش رعایت امور ایمنی در پروژه های ساختمانی چیست؟

استاندارد اندازه گیری رعایت مسائل ایمنی در پروژه های ساختمانی بسته به کشور و منطقه متفاوت است. با این حال، چندین استاندارد بین المللی شناخته شده وجود دارد که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این موارد در کشور آمریکا عبارتند از:

مقررات اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA): این مقررات به طور گسترده در ایالات متحده استفاده می شود و استانداردهای ایمنی خاصی را که باید در سایت های ساخت و ساز رعایت شود، مشخص می کند.

سازمان بین المللی استاندارد (ISO) 45001: این استاندارد چارچوبی برای مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ارائه می دهد و توسط سازمان های سراسر جهان برای اطمینان از رعایت مقررات ایمنی استفاده می شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اسپری تاخیری چیست؟

مقررات ساخت و ساز (طراحی و مدیریت) (CDM) 2015: این مقررات ویژه انگلستان، مشتریان، طراحان و پیمانکاران را ملزم می کند تا اقداماتی را برای اطمینان از ایمنی کارگران و سایر افرادی که ممکن است تحت تأثیر کار ساخت و ساز قرار گیرند، انجام دهند.

دستورالعمل های آژانس اروپایی ایمنی و سلامت در محل کار (EU-OSHA): این دستورالعمل ها توصیه ها و بهترین شیوه ها را برای بهبود ایمنی در صنعت ساخت و ساز در اروپا ارائه می دهد.

استانداردها و دستورالعمل های ملی: بسیاری از کشورها استانداردها و دستورالعمل های خاص خود را برای ایمنی ساخت و ساز دارند که ممکن است توسط نهادهای نظارتی یا انجمن های صنعتی اعمال شود.

علاوه بر این استانداردها، بسیاری از شرکت های ساختمانی نیز سیاست ها و رویه های ایمنی داخلی خود را برای اطمینان از انطباق با مقررات و بهترین شیوه ها توسعه می دهند.

 

نگاهی به پروژه های ساختمانی در منطقه ۲۲ تهران (از منظر املاک صدف)

همانگونه که میدانید منطقه ۲۲ تهران به جهت ساختمان سازی و پروژه های ساختمانی که تاکنون احداث شده و یا در حال ساخت میباشند شناخته شده است. درباره رعایت اصول ایمنی این پروژه ها باید گفت تا جایی که از کارشناسان و مشاورین املاک صدف (یکی از معتبرترین و معروف ترین املاک مسکن) گفته شده پروژه هایی از قبیل پروژه زاگرس (https://sadaf22.com/property/پروژه-تجاری_مسکونی-زاگرس-تعاونی-ابنیه-همت) و یا پروژه تریتیوم VIP (https://sadaf22.com/property/برج-تریتیوم-vip) تمام مسائل مربوط به امنیت سازه مورد توجه ویژه قرار دارد و نسبت به آنها اهتمام کافی در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تفاوت نسکافه و کاپوچینو

لازم به ذکر است یکی از منابع موثق در خصوص امور کمی و کیفی ساختمان، مشاورین املاک میباشند البته املاک مسکن که دارای اعتبار کافی بوده و از قدمت چند ساله خوشنامی برخوردار باشد که املاک صدف از این نمونه است. برای دسترسی به فایلینگ کامل و به روز وبسایت رسمی املاک صدف به آدرس اینترنتی www.sadaf22.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۰۰۰۹۴۰ تماس حاصل فرمایید.

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

خرید الماسه تراشکاری

راهنمای انتخاب بهترین الماس تراشکاری

الماس تراشکاری یکی از مهم‌ترین ابزارآلات در صنعت تراشکاری است که برای برش، صیقل‌کاری، و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *