فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازداشت زورگیران خشن در مولوی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سرهنگ  اردشیر نادری؛ سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: چهاردهم آذرماه عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان “معروفخانی” تهران بودند که به یک خودرو که سرنشینان آن افراد گذری از خیابان را زاغ‌زنی می‌کرد، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

وی افزود: متهمان در همین حین شهروندی را درون ماشین کرده و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری و سرقت تلفن همراه وی کرده که ماموران به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شدند و متهمان به محض رؤیت خودروی گشت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش‌دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی، خودرو متهمان متوقف و هر ۲ متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهمان یک قبضه سلاح سرد و دستگاه تلفن همراهی که لحظاتی قبل سرقت کرده بود کشف شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وحیدی: چهل کمپ در خوی ایجاد شده است

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت مشابه معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی می‌فروختند.

نادری با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲ شاکی شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور از دستگیری «اکرم لاهوری» از اعضای گروهک تروریستی ضدشیعه «سپاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *