فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بیش از ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار زائر به کربلای معلی مشرف شدند 

ایسنا/کرمانشاه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سفر بیش از دو میلیون و ۶۵۰ هزار زائر به عتبات عالیات برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی(ع) خبر داد. 

سردار حسین اشتری در مرز خسروی اظهار کرد: از این تعداد زائری که تاکنون به زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مشرف شده اند، حدود ۷۵۰ هزار زائر به کشور بازگشته اند.

وی با اشاره به بهبود وضعیت تردد زائران برای خروج از مرزهای کشور تصریح کرد: در این خصوص باید از پلیس و نیروهای مرزبانی عراق و همچنین مردم مهمان نواز این کشور تقدیر کرد که همکاری بسیار خوبی با مسئولان و زائران ایرانی داشته اند.

 اشتری تصریح کرد: در روزهای گذشته مشکلاتی برای تردد زائران در مرز و عزیمت به سمت عتبات عالیات و کربلای معلی ایجاد شد که ازدحام جمعیت از یک سو و گرمای هوا از سوی دیگر باعث شد مقداری زائران اذیت شوند که خوشبختانه این مشکلات در حال رفع شدن است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی همچنین با اشاره به در پیش بودن موج بازگشت زائران، خاطرنشان کرد: باید تمهیدات لازم برای تسهیل تردد و بازگشت همراه با سلامت زوار به مقصد از هم اکنون اندیشیده شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تاکید مدیریت بحران بر جلوگیری برداشت از چاه‌های غیرمجازآب

وی با بیان اینکه پلیس تا پایان بازگشت زوار از عتبات عالیات خدمات شبانه روزی خود را ادامه خواهد داد، افزود: بیش از ۳۰ هزار پلیس از مبداء تا مقصد توفیق خدمات رسانی به زائران اربعین را پیدا کرده اند و به این خدمتگزاری هم افتخار می کنند.

 اشتری در پایان با اشاره به زیرساخت های مطلوبی که در پایانه خسروی برای تردد زائران اربعین فراهم شده است، افزود: امیدوارم تا پایان ماموریت اربعین توفیق خدمات رسانی به زوار را داشته باشیم و این عزیزان با خاطره ای خوش به شهر و دیار خود بازگردند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

محصولات کشاورزی آب‌بر حوضه آبریز ارومیه در اسرع وقت حذف خواهند شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز ، صبح امروز مراسم افتتاح هماهنگ ۶۷ پروژه محیط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد