فیلترهای سرامیکی ریخته گری

"بیمارستان بوعلی" در لیست ساختمان‌های ناایمن تهران قرار گرفت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، شصتمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران به منظور دستیابی به شهر ایمن در منطقه ۱۳ شهرداری تهران برگزار شد.

بابایی؛ رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه با بیان اینکه لیست ساختمان‌های ناایمن اعلام شده به ناایمنی از نظر حریق اشاره دارد، افزود: بیمارستان فجر از نظر ناایمنی حریق به زودی از حالت ناایمن خارج می‌شود اما برای بیمارستان بوعلی به‌رغم مکاتبات و اخطارها اقدام خاصی انجام نشده است.

وی با اظهار اینکه وجود انبار و دپوی نامناسب کالا‌ در این بیمارستان از سوی کارشناسان ایمنی گزارش شده است، تأکید کرد: این بیمارستان که در مالکیت دانشگاه آزاد است، ۱۵۳ هزار متر مربع وسعت دارد و ۶ بار اخطار دریافت کرده است.

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه بسیاری از بیمارستانها از وضعیت ایمنی مناسبی برخوردار نیستند به حادثه کلینیک سینا اطهر اشاره کرد و از وزارت بهداشت و درمان خواست نسبت به ایمنسازی بیمارستانها اقدامات لازم و عملی را برنامه‌ریزی و اجرا کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شناسایی ۱۸۹۵ بیمار جدید کرونایی/ ۲۹ نفر دیگر فوتشدند

بابایی سپس با بیان اینکه دادستان باید به موضوع ایمنی بیمارستانها ورود کند، گفت: در صورت عدم برنامه‌ریزی مناسب برای ایمنسازی بیمارستانها، طی مکاتباتی خواستار ورود دادستان می‌شویم.

ضرورت ارائه آموزش‌های ایمنی در مدارس و مساجد پایتخت

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران همچنین با تأکید بر نقش مدارس و مساجد در توسعه دانش ایمنی در بین خانواده‌ها اظهار کرد: ضرورت ارایه آموزش‌های لازم برای داشتن شهر ایمن وجود دارد و آموزش‌های ادامه‌دار باید در اماکنی از جمله مدارس و مساجد ارایه شود.

وی پیشنهاد کرد که با هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش شهر تهران و مرکز رسیدگی به امور مساجد، آموزش‌های لازم توسط کارشناسان ایمنی در این دو مکان ارائه شود.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

دانه چیا با اب گرم یا سرد

دانه چیا با اب گرم یا سرد؟

دانه چیا یک ماده غذایی فوق العاده است که سرشار از مواد مغذی و خواص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد