فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تدوین برنامه اختصاصی مخاطره سیل شهر تهران

معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تدوین برنامه اختصاصی مخاطره سیل شهر تهران در نخستین نشست هم اندیشی و هم افزایی سازمان ها و نهادهای مرتبط با پدیده سیل خبر داد.

اسماعیل سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی و هم افزایی سازمان ها و نهاد های مرتبط با پدیده سیل، درباره برنامه ریزی برای تهیه نقشه پهنه بندی خطر سیل تهران، اظهار کرد: سیل یکی از مخاطرات اولویت دار شهر تهران است. از همین رو داشتن برنامه مختص این مخاطره در شهر تهران ضروری به نظر می رسد. 

وی ادامه داد: در این برنامه ماهیت مخاطره سیل، دارایی‌های در معرض سیل در شهر تهران، آسیب پذیری ها و اقدامات مورد نیاز در قالب برنامه زمانبندی شده جمع بندی و ارائه می شود.

معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: هدف از نشستی که برگزار شد نیز بهره‌گیری از تجربیات علمی، عملی و به روزرسانی دستورالعمل‌های موجود جهت استفاده در برنامه‌ریزی اقدامات، شناسایی پتانسیل‌ها و تدوین نقش و مسئولیت دستگاه‌ها در مجموعه مدیریت شهری و در قالب کارگروه‌های ستاد پیشگیری و مدیریت بحران کلانشهر تهران به منظور آگاه سازی، آماده باش و پاسخ به مخاطره سیل است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مراسم تشییع پیکر شهید سرهنگ محمد یاسمی

سلیمی افزود: برنامه‌ریزی برای برگزاری این سلسله نشست‌ها با دستگاه‌های ذی مدخل و متولی در امور مربوط به سیل در حال انجام است و مطابق برنامه ریزی انجام شده پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری نسخه اولیه این برنامه تهیه شود. نسخه جامع این برنامه پایان سال آتی و پس از انجام مطالعات نقشه پهنه بندی خطر سیل شهر تهران تهیه خواهد شد.

انتهای پیام 

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

۱۴۹ هزار نفر چشم انتظار دریافت وام ازدواج/ نمایش پیام پایان اعتبار وام ازدواج در برخی استان‌ها-تایمز

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وام ازدواج که به صورت رسمی از سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *