فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ترافیک نیمه‌سنگین در ۳ محور مواصلاتی/ بارش باران در جاده‌های ۲ استان‌

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را شرح داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل میدانک تا حسنکدر وجود دارد. همچنین محورهای کرج – قزوین در محدوده مهرویلا و قزوین – کرج در محدوده پل فردیس دارای ترافیک نیمه سنگین است، تردد در دیگر جاده‌های کشور بدون مشکل خاصی در حال انجام است و هیچ گره ترافیکی گزارش نشده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ورانندگی درباره وضعیت انسداد جاده‌ها اظهار کرد: تنها محور مسدود شریانی کشور جاده ریگان – ایرانشهر و تنها محور دارای انسداد فصلی جاده لاسم – ارجمند است. همچنین محور غیرشریانی زرآباد – چاهان نیز مسدود است.

وی درباره آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های فارس و کرمان مشاهده می‌شود. با توجه به شرایط جوی با احتیاط و رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از سرعت و سبقت غیرمجاز بپرهیزند. همچنین در شرایط بارش باران رعایت فاصله طولی رانندگان با خودروی جلویی حائز اهمیت است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دستگیری ۴۷۰ فروشنده موادمحترقه ازسوی پلیس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان به علت تصادف زنجیره ای در محور خرم‌آباد به دلفان

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان

سرهنگ محمد بوستان گفت: در پی وقوع تصادف زنجیره‌ای بین چند خودرو در جاده خرم‌آباد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *