فیلترهای سرامیکی ریخته گری

در جنگ قرار داریم/ کسی که در جنگ موجب سواستفاده دشمن شود خادم نیست

نشست هم اندیشی امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش با دانشجویان دوره ۳۳ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در نشست هم اندیشی با دانشجویان دوره ۳۳ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس)، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، با بیان اینکه ما الان در جنگ قرار داریم، گفت: در جنگ هر کس که بواسطه گفتن یا نگفتن مطلبی و همچنین انجام کار یا عدم انجام فعلی به دشمن کمک کند یا موجب سوءاستفاده دشمن شود در جایگاه خادم نیست.

وی افزود: این گفتن و نگفتن‌ها،  فعل و ترک فعل‌ها، جایگاه افراد را در برابر خداوند، تاریخ و مردم مشخص می‌کند، اینکه برای کشور و ملت فداکاری کرده‌ یا خوراک برای دشمن تهیه کرده‌اند.

در این نشست دانشجویان حاضر نیز ضمن بیان دیدگاه ها و راهکارهای مد نظر، سوالات خود را با فرمانده کل ارتش مطرح و پاسخ را دریافت کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  روانچی: از پیام‌های نویدبخش نوروز الهام بگیریم

امیر سرلشکر موسوی نیز با استقبال از دیدگاه های مطرح شده در این دیدار، ضمن تبیین اهداف و راهبرد های ارتش در حوزه‌های گوناگون، در مورد موضوعات مطرح شده از سوی دانشجویان با آن‌ها تبادل نظر و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بررسی نحوه دهک‌بندی و علل تغییر در زمان واریز یارانه‌ها در مجلس

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تایمز، کمیسیون‌های تخصصی مجلس این هفته جلسه دارند که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد