فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دستگیری مأموران قلابی خیابان هاشمی تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سرهنگ رسول بهرامی؛ سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در پی دریافت اخباری و مراجعه شهروندان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی مبنی بر اخاذی توسط ۲ مرد جوان با عنوان مامور در خیابان “میرهاشمی” تهران رسیدگی به موضوع و دستگیری متهمان در دستور کار عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی قرار گرفت و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات متهمان و ساعات حضور آن را شناسایی کردند، افزود: تیم مجربی از ماموران به محل مورد نظر مراجعه و در حال گشت‌زنی، متهم با همان مشخصات اعلامی را در حال ارتکاب جرم و اخاذی از شهروندی داخل پارک مشاهده کردند و سریعا وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه مامور قلابی دستگیر شد و در بررسی اولیه از متهم کارت شناسایی جعلی و تجهیزات پلیسی کشف شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با بازجویی از متهم دستگیر شده، مخفیگاه عامل اصلی که خود را سرکلانتر ششم معرفی میکرد شناسایی و با اخذ حکم ورود به منزل از مراجع قضائی وارد مخفیگاه شده و متهم را دستگیر و از مخفیگاه وی تعدادی گاز اشک‌آور و بیسیم کشف شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ابراز امیدواری فرمانده مرزبانی برای بازگشایی بازارچه‌هایمرزی

بهرامی با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال‌باختگان خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور از دستگیری «اکرم لاهوری» از اعضای گروهک تروریستی ضدشیعه «سپاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *