فیلترهای سرامیکی ریخته گری

راه اندازی گشت‌های ویژه بازرسی فراجا در تعطیلات نوروزی

رئیس بازرسی کل فراجا از راه‌اندازی گشت‌های خودروییِ بازرسی برای ارزیابی عملکرد رده‌های ستادی و حوزه مرکزی فراجا خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های خودرویی بازرسی ستاد در تعطیلات نوروزی و ماموریت های پایانی سال درباره اهداف و نحوه عملکرد محسوس و نامحسوس این گشت‌ها گفت:‌با توجه به تقارن بهار طبیعت با بهار رمضان و تغییر در نحوه خدمات‌رسانی کارکنان رده‌های ستادی و حوزه مرکزی فراجا، ایجاب می‌کرد تا شیوه متفاوت و کارآمدتری برای نظارت بر چگونگی عملکرد رده‌ها و رفع معایب و نواقص احتمالی پیش‌بینی شود.

وی افزود: با ابتکار عمل بازرسی ستاد فراجا، برای اولین بار طرح راه‌اندازی گشت خودرویی بازرسی، ویژه تعطیلات نوروزی و ایام پایانی سال با رویکرد تقویت و ارتقاء مولفه‌های تاثیرگذار در تعالی ماموریت‌های پلیس تهیه و در دستور اجرا قرار گرفته است.

معصوم‌بیگی با بیان اینکه با اجرای این طرح، تعداد قابل توجهی گشت خودرویی محسوس و نا محسوس، عملکرد رده‌های ستادی و حوزه مرکزی فراجا را به صورت میدانی و اسنادی مورد بازرسی و ارزیابی قرار خواهند داد گفت: جامعه هدف این نظارت‌ها شامل رده‌هایی است که ارتباط مستقیم و غیرمستقیم در خدمات رسانی به کارکنان دارند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قتل دختربچه ۵ ساله درپی ضرب و شتم / پلیس کودک گمشده را بهآغوش خانواده برگرداند

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، رئیس بازرسی کل فراجا تصریح کرد: اولویت این تیم‌ها نظارت بر عملکرد رده‌های خدمت رسان و رده‌هایی خواهد بود که مستمرا در انتظام بخشی فعالیت اثرگذار دارند.

معصوم بیگی خاطرنشان کرد: هدف نهایی بازرسی ستاد انتظامی کشور که از رده های تخصصی بازرسی کل فراجا محسوب می‌شود، این است که با انجام نظارت‌های هدفمند نه تنها موجب تعالی رفتار کارکنان شود، بلکه گره‌ها و مشکلات را مرتفع و با انعکاس به موقع و صحیح مشکلات، یاری‌رسان فرماندهان در اتخاد تصمیم‌های راهبردی و تعالی بخش باشد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

۱۴۹ هزار نفر چشم انتظار دریافت وام ازدواج/ نمایش پیام پایان اعتبار وام ازدواج در برخی استان‌ها-تایمز

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وام ازدواج که به صورت رسمی از سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *