فیلترهای سرامیکی ریخته گری

روایت متفاوت مالک باشگاه بدنسازی لاکچری درباره ارقام نجومی!

مالک باشگاه بدنسازی خبرساز در شمال تهران با تکذیب دریافت رقم‌های ۳۲۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی برای استفاده از این باشگاه لاکچری، گفت: من اصلا آقازاده و آدم سیاسی نیستم و هر تعرفه‌ای هم وزارت ورزش اعلام کند از مراجعان دریافت می‌شود.

سپهر تاروردیان در گفت‌وگو با ایسنا درباره حواشی گسترده پیرامون افتتاح باشگاه بدنسازی لاکچری در شمال تهران، اظهار کرد: ما اصلا این باشگاه را هنوز افتتاح نکرده‌ایم، مراسمی که برگزار شد صرفا بازدید مهمانان خارجی و داخلی دعوت شده از باشگاه بود. همان‌طور که از تصاویر نیز پیدا بود اصلا مراسم هیچ شباهتی به افتتاحیه نداشت چرا که ما هنوز جواز قانونی فعالیت را دریافت نکرده‌ایم و روال قانونی آن در حال طی شدن است. پرونده دریافت جواز در کمیسیون ماده پنج است و قرار است بزودی صادر شود. مراسم افتتاحیه قرار است روز عید فطر برگزار شود و ما از مسئولان وزارت ورزش، شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان و چهره‌های ورزشی برای حضور در مراسم دعوت می‌کنیم.

مالک این باشگاه بدنسازی درباره دعوت پر سر و صدا از چهره‌های مطرح فوتبال جهان همچون لوتار ماتئوس، گفت: من با ماتئوس رفیق هستم. او برای حضور در مراسم قرعه کشی جام جهانی در قطر بود که به او گفتم لوتار! حالا که نزدیک ایران هستی بیا و از باشگاه بازدید کن. این پیشنهاد با استقبال او همراه شد و مارکوس مرک و پیرلوییجی کولینا نیز که در قطر بودند با پیشنهاد او به ایران آمدند تا از باشگاه بازدید کنند.

وی درباره علت حضور آندریاس برمه ملی‌پوش سابق فوتبال آلمان که در قطر حضور نداشته نیز خاطرنشان کرد: ماتئوس این پیشنهاد را به آندریاس برمه داد و او هم قبول کرد و به ایران آمد.

تاروردیان درباره میزان مبلغ پرداختی به این نفرات برای حضور در این مراسم، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که اگر از یک نفر بپرسید حقوقت چقدر است، قطعا ناراحت می‌شود، چرا که این موضوع یک بحث شخصی است و ارتباطی به کسی ندارد. در این‌باره هم من هر چیزی بگویم قطعا یک سری افراد باز هم حاشیه‌سازی می‌کنند. از سوی دیگر اگر من مبلغ را بگویم، لوتار ماتئوس باید مالیات آن را در آلمان بدهد و ممکن است او ناراحت شود و دوستی‌مان قطع شود. به هر حال شاید آن‌ها راضی نباشند که این موضوع را رسانه‌ای کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - میلان، مانع حضور طارمی در فوتبال ترکیه

وی درباره اینکه عنوان شده، مبالغ ۳۲۰ میلیون و ۱۶۰ میلیون تومانی به صورت سالانه برای استفاده از این باشگاه دریافت می شود، اظهار کرد: این‌ حرف‌ها همه دروغ است و من به شدت آن را تکذیب می‌کنم. یکسری از افراد خارج نشین که معاند نظام هستند از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند و ما با این کار نشان دادیم که از چه میزان امنیتی در کشور برخورداریم، ناراحت و عصبانی هستند و دست به حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ زدند. اصلا از این خبرها نیست، ما خودمان وقتی این اخبار را می‌شنویم می‌خندیم که چطور این شایعات را درست می کنند!.

او ادامه داد: تعرفه ما همان چیزی خواهد بود که وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کند. ما به عنوان یک باشگاه ورزشی زیر نظر وزارت ورزش هستیم و هر تعرفه‌ای که آن‌ها بگذارند ما هم تبعیت می‌کنیم، چرا که اگر بیشتر از تعرفه قانونی دریافت کنیم قطعا باشگاه را پلمب می‌کنند. ما اگر اینجا قلیان یا غذا می‌فروختیم، خیلی بیشتر سود می‌کردیم. ما آمده‌ایم برای خدمت به سلامت جامعه و ۴ تا تردمیل گذاشته‌ایم تا مردم ورزش کنند، دیگر این حرف‌ها و دروغ‌ها چیست که سر هم می‌کنند؟

تاروردیان در پاسخ به این سوال که آیا تنها مدیران ارشد و ثروتمند قرار است از امکانات این باشگاه استفاده کنند، گفت: اصلا این‌طور نیست و همه مردم می‌توانند از این باشگاه استفاده کنند. حالا اگر یک فرد سیاسی هم به باشگاه آمد می‌تواند به عنوان یک شهروند ثبت نام کند نه به عنوان وزیر. با توجه به اینکه با افراد سیاسی ارتباطی نداشته‌ام فکر نمی‌کنم چهره خاصی از سیاست به باشگاه بیاید. ظرفیت باشگاه ما ۲۰۰ نفر است و تا این میزان می توانیم ثبت نام کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  برگزاری تمرین استقلال با حضور طالب‌لو

وی گفت: من اصلا نه آدم سیاسی بوده‌ام و نه با سیاسی‌ها کاری داشتم و خواهم داشت. من اصلا آقازاده و حکومتی نیستم و هیچوقت هم در دولت و سیاست نبوده‌ام. من یک نفر از بخش خصوصی هستم که در ورزش سرمایه‌گذاری کردم و اگر این ملک را رستوران می کردم یا در آن قلیان به دست جوانان می‌دادم، خیلی بیشتر از باشگاه هم سودآوری داشت اما هدف ما خدمت به مردم و جوانانی است که می خواهند ورزش کنند. افراد سیاسی بنده‌های خدا از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ شب در جلسه هستند و اصلا وقتی برای ورزش کردن ندارند.

مالک این باشگاه ورزشی، درباره سال‌هایی که در وزارت خارجه فعالیت داشته است، گفت: در وزارت خارجه هم مدتی به عنوان مترجم همزمان، آن هم به صورت قراردادی و نه رسمی فعالیت داشتم. من دکترای مدیریت خود را از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز گرفتم و مدرس، سخنران و نویسنده در حوزه مدیریت هستم. شرکتی هم دارم که بالای ۵۰۰ اجلاس بین‌المللی درباره مدیریت را در ایران با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار کرده است. بیزنیس من هستم و هیچ کاری هم با سیاست ندارم.

وی درباره انگیزه خود از راه‌اندازی این باشگاه، گفت: ما در این ۱۸ سال یکسری از مدیران را در سمینارها آموزش دادیم و موفق به توسعه مهارت‌هایشان شدیم. خیلی از این افراد مدیران موفق و خوبی شدند اما اغلب آن‌ها با مشکلاتی مثل اضافه وزن و بیماری روبرو بودند. همان ها از من خواستند که این فضا را مهیا کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - تصاویر نذری دادن مهاجم سُنی مدنظر پرسپولیس برایامام حسین (ع)

تاروردیان، در پاسخ به این سوال که با این اوصاف قرار است چه مبلغی بابت شهریه دریافت شود، گفت: قطعا زیر ۱۰ میلیون تومان در ماه خواهد بود. خیلی از باشگاه‌های دیگر در تهران هستند که ۶ یا ۷ میلیون در ماه دریافت می‌کنند. ما هم بر اساس قانون عمل می‌کنیم. این مبالغی که عنوان می‌شود شبیه شوخی است و واقعا از شنیدن آن خنده‌مان می‌گیرد. به والله هنوز از کسی ثبت نام نکرده‌ایم چرا که باشگاه هنوز افتتاح نشده است.

وی درباره مبلغ اجاره و امکانات باشگاه نیز خاطرنشان کرد: ملک اجاره‌ای است و من و آقای خردمند که صاحب یک برند ورزشی است مالک این باشگاه هستیم. مبلغ اجاره‌ای که بابت باشگاه می‌دهیم فکر می‌کنم۵۰۰ میلیون تومان در ماه است که قطعا برای سال‌های بعد افزایش پیدا می‌کند چرا که ۶ ماه است در حال بنایی هستیم و هنوز این باشگاه افتتاح نشده است. باشگاه حدود ۱۳۰۰ متر مساحت دارد که شامل حدود ۷۰۰ متر فضای ورزشی و سایر فضا نیز به سونای خشک و بخار، جکوزی، آرایشگاه، رستوران، اتاق فیزیوتراپی و … است، سولاریوم هم اصلا نداریم و باشگاه نیز فقط مختص به آقایان است. مربیان هم همه ایرانی هستند، مثلا گفتند مربیان آلمانی هستند که واقعا خنده‌دار است و اصلا چه لزومی به این کار است؟

تاروردیان در پایان درباره هزینه‌های راه‌اندازی این باشگاه، گفت: چه کسی گفته ۲۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی باشگاه شده است؟ مبلغ دقیق را نمی‌دانم و باید از بخش مالی بپرسم تا با آمار دقیق اعلام کنم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

نیکفر در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی: درخواست AFC را اجابت کردیم/ الهلال تحت تأثیر غیبت نیمار قرار نگرفته است

به گزارش خبرگزاری تایمز، منوچهر نیکفر درباره میزبانی باشگاه سپاهان از الهلال در مرحله یک‌هشتم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد