فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سه‌شنبه هفته آینده بررسی بودجه ۱۴۰۳ در دستورکار مجلس قرار می‌گیرد

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، در تشریح روند بررسی لایحه بودجه سال آتی در کمیسیون متبوعش، گفت: کمیسیون تلفیق به مدت ۵ روز کلیات بودجه را مورد بررسی قرار خواهد داد و گزارش آن را پس از اتمام به هیئت رئیسه جهت بررسی در جلسه علنی ارائه خواهد کرد.

وی افزود: اگر نمایندگان در جلسه علنی با کلیات بودجه سال آتی موافقت کنند، کمیسیون پس از آن وارد جزئیات لایحه بودجه سال آینده می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون متبوعش بیان کرد:در این جلسه آئین نامه داخلی کمیسیون تلفیق مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت به تصویب اعضا رسید که بر اساس آن تشکیل کارگروه‌های تخصصی کمیسیون، زمان و روند واکاوی لایحه بودجه و … مشخص شد.

زارع به حضور آقای منظور رئیس سازمان برناه و بودجه در این جلسه اشاره کرد و گفت: دراین جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از لایحه بودجه سال آینده به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سرلشکر صفوی: از عملیات طوفان الاقصی حمایت می‌کنیم

نماینده آباده در مجلس با بیان اینکه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ کلیات لایحه بودجه را با حضور برخی از وزرا و مسئولان مربوطه بررسی خواهد کرد، گفت: احتمالا گزارش کمیسیون تلفیق درباره کلیات بودجه سال آینده روز سه‌شنبه هفته آینده مورد ارزیابی نمایندگان در جلسه علنی قرار خواهد گرفت.

به گزارش تایمز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز گذشته با حضور در جلسه علنی ، لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ را تقدیم مجلس کرد.

انتهای‌ پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

رهبر انقلاب آراء خود را به صندوق انداختند

رهبری انقلاب آراء خود را به صندوق انداختند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش و اولین دقایقی آغاز انتخابات دوازدهمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *