فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ضریب پایداری شبکه برق اهواز افزایش یافت

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از افزایش ضریب پایداری و قدرت مانور فنی روی شبکه برق کلانشهر اهواز خبر داد و گفت: به منظور افزایش قدرت مانور و حفظ پایداری شبکه، ۳۸ دستگاه کلید گازی در مناطق روستایی کلانشهر اهواز نصب شد.

عبدالحمید عباس شیاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور تحقق چشم انداز ۱۴۱۰ و رسیدن به ۹۹ دقیقه خاموشی در سال و افزایش قدرت مانور و حفظ پایداری شبکه، تاکنون تعداد ۳۸ دستگاه انواع کلید جداکننده در مناطق روستایی کلانشهر اهواز نصب شده است.

وی افزود: امروزه نمی‌توان اهمیت خدمات زیربنائی همچون شبکه‌های برق را در توسعه نادیده گرفت و این مهم در مناطقی با شرایط آب و هوایی گرم مثل شهرستان اهواز از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: بکارگیری تجهیزات نوین در زمینه تامین برق یک نیاز و ضرورت مهم است که در این راستا تاکنون ۳۰ دستگاه کلید گازی RTU دار و ۸ دستگاه کلید ریکلوزر با هدف افزایش قدرت مانور و کاهش زمان خاموشی نصب شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۳۸۴ هزار نفر در بافت‌های فرسوده لرستان ساکن هستند

شیاری ادامه داد: این کلیدها در روستاهای مسیر غیزانیه، روستاهای مسیر جاده خرمشهر، روستاهای مراونه، کریشان، روستای دهکده شهرستان حمیدیه، روستای دغاغله واقع در شمال غرب و روستای عماشیه یک نصب شده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در خصوص اعتبار اجرای این پروژه گفت: بیش از ۴۸ میلیارد ریال برای اجرا و نصب این کلیدها در شبکه برق اهواز هزینه شده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

روند حرکتی شاخص‌های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس-تایمز

در هفته کاری که گذشت، شاخص کل بورس ۰.۴۹ درصد افزایش یافت و در ارتفاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *