فیلترهای سرامیکی ریخته گری

عرضه اپلیکیشنی برای پرداخت‌های گردشگران خارجی

یکی از استارت‌آپ‌های مستقر در کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی و ارائه اپلیکیشنی برای تسهیل در خریدها و پرداخت‌های ارزی گردشگران خارجی در ایران شد.

به گزارش ایسنا، یاسر الخیرو، بنیانگذار این استارت‌آپ با بیان اینکه در حال حاضر ما دو اپلیکیشن برای ارائه خدمات به گردشگران خارجی ارائه دادیم، گفت: اولین اپلیکیشن، راهنمای ایران (ایران گاید) است که اپلیکیشنی کاملاً رایگان برای کمک به شناخت ایران است و همچنین به دنبال ایجاد اولین شبکه اجتماعی عرب زبان برای معرفی ایران به گردشگران عرب هستیم. در این شبکه اجتماعی، گردشگران عرب تجربه خود از حضور در کشورمان را برای دیگران به اشتراک می‌گذارند.

الخیرو تصریح کرد: دومین اپلیکیشنی که محصول اصلی ماست و بیشتر تمرکزمان روی آن است، اپلیکیشن «TOMAN CASH» است. «TOMAN CASH» پلتفرمی برای پرداخت انواع هزینه‌های گردشگران خارجی است. این اپلیکیشن به گردشگران خارجی به ویژه گردشگران عرب زبان کمک می‌کند که قبل از سفر به ایران با شارژ آن بتوانند هزینه‌های خود را در داخل کشور پرداخت کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جشنواره تئاتر رضوی از کلیشه نذر و شفا خارج شده

به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، وی با اشاره به خدمات ارائه شده در اپلیکیشن “تومن کَش”، گفت: در حال حاضر ۹ سرویس اصلی در این اپلیکیشن ارائه می‌شود و به دنبال افزایش خدمات ارائه شده در این پلتفرم هستیم تا بتوانیم نیازهای کامل یک گردشگر در داخل ایران را برطرف کنیم تا گردشگر خارجی دچار هیچ مشکلی برای پرداخت‌های خود در داخل کشور نشود.

بنیانگذار این استارت‌آپ با بیان اینکه با استفاده از این اپلیکیشن، کار خرید و فروش راحت‌تر می‌شود، یادآور شد: گردشگر خارجی با یکی از بزرگترین مشکلات یعنی عدم درج قیمت و مشخص نبودن هزینه خدمات مواجه نخواهند شد، چرا که ما از طریق این نرم افزار، قیمت‌های واقعی را به آنها ارائه می دهیم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

آیا ریست فکتوری برای «ایمن کردن» گوشی قبل از فروش کافی است؟-تایمز

ارزش گوشی‌های قدیمی با محتویات گرانبهای آن ها سنجیده می‌شود، اما اگر می‌خواهید گوشی قدیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *