فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فال تاروت کبیر پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ | فال تاروت متولدین ماه های مختلف

فال تاروت کبیر پنجشنبه ۱۹ مرداد خود را در این مطلب از وبسایت تایمز بخوانید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت جهان

کارت جهان :   امروز ایمیل ها و پیام های بسیاری دریافت خواهید کرد که باید به آنها جواب بدهید، اما به محض آن که کارتان روی روال می افتد یک مشکل دیگر به وجود می آید، به جای این که از روی عصبانیت تسلیم شده و انجام وظایفتان را رها کنید نقاط ضعف را پیدا کرده و پیش از آن که به مشکلی بزرگ تبدیل شوند آنها را برطرف کنید. اگر فکر می کنید که بعدا هم برای انجام این کار وقت خواهید داشت سخت در اشتباهید، همین حالا باید دست به کار شوید.

 فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت اعتدال :  حل کردن مشکلات موجود در روابطتان با دیگران کمی سخت تر از همیشه به نظر می رسد، زیرا از طرفی نیاز دارید که ارتباط احساسی و عاطفی داشته باشید و از طرف دیگر هم شوق مضاعفی برای داشتن استقلال در وجود خود احساس می کنید. اگر بتوانید بین این دو تعادلی منطقی به وجود بیاورید خواهید توانست خودتان را از داشتن عقب گرد در روابطتان نجات دهید. شما امروز قادر هستید که مشکلات خود را به طور بی طرفانه ای مورد ارزیابی قرار دهید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  درهایی که راه را برای رفتن شما به سوی جاهایی که همیشه می خواسته اید هموار می سازند دارند به روی شما گشوده می شوند. با این حال با وجود آن که افق های دور دست دارند خیلی نزدیک تر از همیشه به نظر می رسند، خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید موانع غیر منتظره ای سر راهتان قرار خواهند گرفت. اما در واقع این موانع تنها ساخته و پرداخته ذهن خودتان هستند و اگر تمام عزم و اراده خود را به کار بگیرید وقت کافی برای آن که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید خواهید داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فال انبیا شنبه 25 شهریور | فال روزانه انبیا مقرب الهی+تفسیر دقیق

 فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

 

کارت اعتدال :  حل کردن مشکلات موجود در روابطتان با دیگران کمی سخت تر از همیشه به نظر می رسد، زیرا از طرفی نیاز دارید که ارتباط احساسی و عاطفی داشته باشید و از طرف دیگر هم شوق مضاعفی برای داشتن استقلال در وجود خود احساس می کنید. اگر بتوانید بین این دو تعادلی منطقی به وجود بیاورید خواهید توانست خودتان را از داشتن عقب گرد در روابطتان نجات دهید. شما امروز قادر هستید که مشکلات خود را به طور بی طرفانه ای مورد ارزیابی قرار دهید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  در حال حاضر توجه شما از خودتان منحرف شده و حواستان بیشتر به اطرافیانتان است و دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید. در نتیجه این رفتار شما است که دیگران هم بیش از هر زمان دیگری به رسیدن شما به رویاها و خواسته هایتان اهمیت می دهند و از شما حمایت می کنند. با این حال برای این که بتوانید فرصت هایی که در آینده در انتظارتان هستند را تشخیص دهید باید ابتدا با محدودیت هایتان روبرو شوید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت پاپکارت پاپ :  شما به اندکی زمان احتیاج دارید تا خودتان را با مسئولیت جدیدی که به عهده شما گذاشته شده است تطبیق دهید و به همین دلیل هم نمی شود انتظار داشته باشید که همه چیز خیلی خوب و راحت پیش برود. شما نیاز شدیدی به آزادی احساس می کنید و همین باعث شدیدتر شدن تنش های موجود در محل کارتان می شود. هرچند ممکن است ترجیح دهید که واکنش خیلی شدیدی از خودتان نشان بدهید، اما راه حل های هوشمندانه بسیار زیادی وجود دارند که به جای ایجاد بحث های بی پایان می توانند تغییراتی مثبت ایجاد کنند. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دروغ ۱۳ مرجانه گلچین و یک بازی خطرناک با رسانه-تایمز

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

 

کارت ملکه :  این که تعهدات قبلیتان به شما اجازه ندهند آنچه اکنون دلتان می خواهد را انجام دهید می تواند برایتان آزار دهنده باشد. شاید تصمیم بگیرید که آن طوری که خودتان دلتان می خواهد رفتار کرده و روزتان را به تفریح و خوشگذرانی سپری کنید. اما کودک بازیگوش درونتان تحت فرمان شخصی مانند رئیستان و یا کسی دیگر که نقش والد را برایتان بازی خواهد کرد مجبور می شود پیش از انجام هر کار دیگری وظایف و مسئولیت های خود را به انجام برساند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت قدرت

کارت قدرت :  شما امروز در بیان کردن حقایق با کمی تردید و دودلی عمل کرده و نگران عواقب حرف هایتان هستید. اجازه ندهید تجربه های تلخ گذشته مانع شما شوند و طبق اصول پیش بروید تا با قدرت تمام از پس آنچه پیش رویتان قرار گرفته بربیایید. با این حال بهتر است احتیاط کرده و در مورد برنامه هایتان با دیگران حرف نزنید. دلتان می خواهد آینده را با رو و آغوش باز پذیرا باشید، اما حس می کنید چه این کار را بکنید و چه نکنید در نهایت پشیمان خواهید بود. تردیدهایتان را کنار گذاشته و کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. 

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  شما امروز دارید بیش از هر روز دیگری تلاش می کنید، با این حال حتی برای انجام دادن کوچک ترین کارها هم باید با سختی و مشکلات دست و پنجه نرم کنید. اما پیش از آن که قضاوت و نتیجه گیری اشتباهی داشته باشید بهتر است کمی صبر کنید و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید، اوضاع به آن بدی که شما فکر می کنید هم نیست. مشکل اصلی شما به احتمال زیاد این است که اعتمادی که به خودتان داشته اید را از دست داده اید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فال ابجد روزانه | فال ابجد شنبه 11 شهریور + تفسیر دقیق

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت برج

کارت برج :  امروز تمرکز شما بیشتر روی به دست آوردن منافع شخصی است. شما احتمالا به فکر این هستید که چطور می توانید درآمد خود را افزایش دهید، روابط خود را بهتر کنید و یا در محل کارتان آزادی بیشتری به دست بیاورید. با این حال موانعی که در مسیرتان قرار می گیرند رسیدن شما به احساس رضایتی که جستجو می کنید را دشوار خواهند کرد. شاید فکر کنید که برای حفظ ظاهر مجبور هستید کارهایی را انجام دهید که خودتان اصلا دوست ندارید، اما حق انتخاب با خودتان است. شما مجبور نیستید نیازهای خود را نادیده بگیرید

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز کنترل کردن هیجانات و احساساتتان تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، اما شما موفق خواهید شد خونسردی خودتان را حفظ کرده و دیگران را با رفتارهای عجب و غریبتان متعجب نکنید. شما چالشی را در درونتان احساس می کنید که شما را به عمل وا می دارد، اما باید یادتان باشد که رفتارهای حساب نشده عواقب غیر قابل بازگشتی را می توانند برای شما به همراه داشته باشند. سعی کنید کارهایی را انجام دهید که می توانند شور و هیجان شما را کنترل کنند. شاید بد نباشد به پیاده روی یا یوگا بروید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت مرد دار آویز :  شما دلتان می خواهد که یک پیله محکم به دور خودتان کشیده و در خلوت خودتان روی پیشرفت فردیتان تمرکز کنید، زیرا این کار از نظر شما به حریمی خصوصی نیاز دارد. اما متأسفانه نمی توانید برای این نبرد تن به تن با خودتان مسئولیت هایی که به عهده دارید را رها کنید. اکنون زمان تردید و کاسه چه کنم به دست گرفتن نیست. ابتدا وظایف و مسئولیت های خود را به انجام رسانده و سپس به جای خلوتی که دلتان می خواهد فرار کنید.

 

الماس تراشکاری

Check Also

به نام تبیین به کام تخریب-تایمز

نامزد‌ها با ارائه برنامه‌های‌شان به شکل تبیینی، جلوه‌ای از بلوغ و کارآمدی خود را درمعرض …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *