فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فروش فولکس‌واگن در چین، صعودی یا نزولی؟

فولکس‌واگن فروش خود را در چین با سال ۲۰۲۱ برابری می‌کند زیرا تاثیر محدودیت‌های کروناویروس ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، مدیر ارشد عملیات فولکس‌واگن در چین به روزنامه تجاری Handelsblatt اعلام کرد: این خودروسازی در حالی که تلاش می‌کند تاثیر محدودیت‌های کرونایی و کمبود تراشه در نیمه اول را جبران کند، انتظار دارد در سال ۲۰۲۲ حدود ۳.۳ میلیون دستگاه خودرو در چین توقف داشته باشد.

رالف براندشتاتر، مدیر ارشد عملیات فولکس‌واگن به روزنامه آلمانی گفت که این خودروساز قبلاً فروش ۳.۸۵ میلیون دستگاه خودرو در سال جاری را مشابه سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی کرده بود اما انتظارات خود را در اواسط سال تعدیل کرد.

براندشتاتر گفت: فولکس‌واگن در ماه جولای اعلام کرده است که حجم تولید ماهانه در سراسر گروه تا پایان سه ماهه دوم به میزان قابل‌توجهی بهبود یافته است اما برنامه اجرا شده برای جبران کسری نیمه اول و جبران ضرر کافی نبود. او افزود که فولکس‌واگن همچنان انتظار دارد طبق برنامه‌ریزی‌ها فروش خودروهای الکتریکی ID خود را در کشور نسبت به سال گذشته دو برابر کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حقابه رودخانه هیرمند پیگیری می‌شود

بر اساس گزارش رویترز، براندشتاتر گفت: محدودیت‌های جدید ویروس کرونا در هفته‌های اخیر بر کارخانه‌های فولکس واگن تأثیری نداشته است، اگرچه برخی از فروشندگان مجبور به تعطیلی شدند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تاثیر حراج سکه در مرکز مبادله ایران بر بازار/ قیمت‌ها کاهشی می‌شود

تاثیر حراج سکه در مرکز مبادله ایران بر بازار/ قیمت‌ها کاهشی می‌شود

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:عرضه سکه در مرکز مبادله ایران در شرایطی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *