فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قاچاق خانوادگی بیش از ۱۰۰ کیلوگرم شیشه ناکام ماند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر و کشف ۱۰۳ کیلوگرم شیشه از آنها خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ضرغام آذین دراین‌باره گفت:‌ به دنبال کسب خبری مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یکی از سوداگران مرگ از استان‌های جنوبی کشور به شهر تهران، مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر، برنامه ریزی عملیاتی برای بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی ماموران، مشخص شد که فرد مورد نظر به همراه همسر، خواهر همسر و دو فرزند خود، در قالب پوشش خانوادگی و با دو دستگاه خودروی سواری پژو درحال انتقال موادمخدر از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد تهران است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود: مأموران این پلیس، پس از اتمام تحقیقات میدانی و تعیین مسیر حرکت خودروها در عملیاتی، اقدام به توقف خودروها در بزرگراه امام رضا (ع) شدند. در بازرسی مأموران از این خودروها ۱۰۳ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه که به شیوه ماهرانه‌ای در خودروها پنهان شده بود، کشف و ضبط شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار وقوع سیل در نواحی شرقی استرالیا

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی با تأکید برعزم قاطع پلیس در مبارزه مستمر و هدفمند با پدیده شوم مواد مخدر در کشور بیان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

جلیل محبی: این گشت ارشاد کار دولت است!

دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلیل محبی در پاسخ به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *