فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مانور تمرینی آموزشی وزارت نیرو در منطقه شمال کشور برگزار می‌شود

ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران، گفت: برابر هماهنگی‌ها و برنامه ریزی انجام شده در شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در مازندران، مقرر شد مانور آموزشی و تمرینی وزارت نیرو در سه منطقه غرب مازندران، سوردار شهرستان نور، رودبارک شهرستان کلاردشت، ایستگاه توزیع برق تصفیه خانه آب و فاضلاب چالوس با مشارکت استان‌های یاری‌رسان از شرکت‌های توزیع تهران بزرگ، یزد و اصفهان با ۲۷ اکیپ اجرایی به استعداد ۹۰ نفر نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، مصطفی بابایی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با ابلاغ وزارت نیرو و به منظور بالابردن سطح آمادگی نیروهای عملیاتی در مقابله‌ با بحران‌های احتمالی و حوادث غیر مترقبه، مانور آموزشی تمرینی با رویکرد وقوع سیل به مدت ۲ روز در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه در مازندران برگزار می‌شود.

 وی افزود: کنترل زمان بازیابی شبکه‌های آسیب دیده در زمان بحران، ایجاد هماهنگی بین اکیپ اجرایی و پشتیبانی، همکاری فرا منطقه‌ای در زمان بحران و ارتقای تاب آوری شبکه‌ها به هنگام شرایط نامساعد جوی از اهداف این مانور است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تقویت و تعامل با بخش خصوصی لرستان در ایجاد اشتغال و تولیداثرگذار است

 رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران، افزود: برابر هماهنگی‌ها و برنامه ریزی انجام شده در شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در مازندران، مقرر شد این مانور در سه منطقه غرب مازندران؛ سوردار شهرستان نور، رودبارک شهرستان کلاردشت، ایستگاه توزیع برق تصفیه خانه آب و فاضلاب چالوس با مشارکت استان‌های یاری‌رسان از شرکت‌های توزیع تهران بزرگ، یزد و اصفهان با ۲۷ اکیپ اجرایی به استعداد ۹۰ نفر نیرو برگزار می‌شود.

بابایی در پایان از همکاری مدیران عامل شرکت‌های صنعت آب و برق مازندران، فرمانداران، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، هلال احمر و مردم شهرستان‌های نور، کلاردشت و چالوس که این شرکت را در امر برگزاری مانور همراهی می‌کنند، قدردانی کرد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

روند حرکتی شاخص‌های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس-تایمز

در هفته کاری که گذشت، شاخص کل بورس ۰.۴۹ درصد افزایش یافت و در ارتفاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *