فیلترهای سرامیکی ریخته گری

وزیر بهداشت: برای اعزام پزشک و پرستار به غزه آماده‌ایم/ منتظر اعلام ‌مصر ‌هستیم

به گزارش خبرگزاری تایمز از مشهد، بهرام عین‌اللهی در حاشیه برگزاری آئین بزرگداشت مقام پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه کشوری، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در این روز عزیز و در این مکان مقدس با جامعه پرستاری به پابوسی امام رضا(ع) مشرف شدیم، عزیزانی از تمامی بیمارستان‌های کشورند و ما از هر بیمارستان یک نماینده در این محفل باشکوه و نورانی داریم.

وی تصریح کرد: امروزه جامعه پرستاری یکی از بهترین جوامع پرستاری هستند و با روحیه، عاطفه و ارزش‌های زیادی که فرهنگ اسلامی داریم شفابخش بیماران هستند و به برکت همین اخلاق نیک شاهد رشد خوبی در حوزه پرستاری بودیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ۶۷ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی داریم که بهترین عملکردشان را در رشته پرستاری دارند و سالانه بیش از هزار پرستار تحویل جامعه می‌دهند، خاطرنشان کرد: پرستاران در رشته‌های تخصصی پرستاری درس می‌خواهند و متناسب با آموزش‌های فراگرفته پای دستگاه‌ها می‌ایستند و به بیماران خدمت می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  صادرات واکسن ایرانی به ۱۰ کشور آفریقایی/ تزریق ۱۴۷ میلیون دزواکسن در کشور تاکنون

عین‌اللهی افزود: پرستاری از بیماران، خاص بیمارستان نیست و ما پرستاری در خانه نیز داریم و شرایطی ایجاد کردیم که بیماران دوران نقاهت را در منزل سپری کنند و اینکه بتوانند از پرستاران با سواد و دانشمند شرکت‌های مجوزدار استفاده کنند، موضوعی که هم بار بیمارستان را کم می‌کند و هم اینکه مشکلات بیمارستان را نیز ندارد.

وی با تاکید بر اینکه آزمون پرستاری در کشور برگزار شده و به زودی نتایج آن اعلام می‌شود، گفت: پس از اعلام نتایج آزمون پرستاری بلافاصله تقسیم پرستاران پذیرفته شده در این آزمون را در بیمارستان‌های نیازمند به پرستار در سراسر کشور خواهیم داشت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پزشکان و پرستاران ما در بحران‌های مختلف از جمله بحران کرونا بسیار خوش درخشیدند، تأکید کرد: در این روزها که حملات وحشیانه اسرائیل غاصب را به بیمارستان‌های غزه داریم آماده حضور در این شهر هستیم تا که یاری‌رسان مردم آسیب دیده از ظلم و جنایت اسرائیلی‌ها باشیم.

عین‌اللهی بیان کرد: برای اعزام پزشک و پرستار به غزه آماده‌ایم و در این خصوص هماهنگی‌های لازم را هم داشته‌ایم و تنها منتظر اعلام کشور مصر که مدیریت این بخش را برعهده دارد هستیم تا که پزشکان و پرستاران داوطلب خدمت به آسیب‌دیدگان و مجروحان فلسطینی را به غزه اعزام کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - شناسایی 26 هموطن مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته/صفر ماندن تعداد شهرهای قرمز

انتهای پیام/۲۸۲/.

الماس تراشکاری

Check Also

تصویر روز ناسا: مسیه ۶۶ از نزدیک-تایمز

۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ نجوم و فضا کهکشان مارپیچی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *