فیلترهای سرامیکی ریخته گری
پروژه نیکان
پروژه نیکان چیتگر

پروژه نیکان|پروژه نیکان منطقه ۲۲ – مشخصات پروژه نیکان مرواریدشهر

پروژه نیکان در زمینی به مساحت ۱۹۳۰۰ متر مربع در محدوده مروارید شهر جنوبی با پلاک ثبتی ۴/۲۰۲۰ واقع شده است و توسط تعاونی ثمین اجرای دقیق در حال احداث می باشد.

پروژه نیکان شامل ۳ بلوک ۱۴ طبقه می باشد که در هر طبقه ۱۲ واحد قرار دارد که ۴ طبقه منفی پارکینگ و انباری، یک طبقه لابی و ۹ طبقه مسکونی این ۱۴ طبقه را شامل می شود.

پروژه فوق دارای تراکم مفید ۳۴۸۰۰ مترمربع می باشد که در قالب ۳۴۸ واحد ۱۰۰ متری به فروش می رسد ولی توجه داشته باشید که متراژ همه واحدها ۱۰۰ مترمربع نیست و در انتخاب واحد تغییر خواهد کرد.

بررسی پروژه نیکان

پروژه نیکان منطقه ۲۲ یکی از معتبرترین پروژه های در حال ساخت با جواز ساخت، در شهرک مروارید شهر است. این پروژه دارای کاربری تجاری – مسکونی است. مجری پروژه نیکان تعاونی ثمین اجرای دقیق می باشد. این پروژه دارای دسترسی مناسب به اتوبان های حکیم، همت، آزادگان و تهران – کرج است. از دیگر نقاط قوت پروژه نیکان نزدیکی به ایران مال، دریاچه چیتگر و شهربازی می باشد. همچنین این پروژه تا مترو فاصله خیلی کمی دارد. تقریباً ۲ دقیقه با مترو وردآورد فاصله دارد.

مطلب مشابه : سایت هاکان هوم

موقعیت این پروژه برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. میتواند بازدهی خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشد. پروژه های زیادی مثل پروژه سپکو، پروژه پلازا پالاس و پروژه اسپرلوس در شهرک مروارید شهر ساخته شده یا در حال ساخت هستند (نام این پروژه ها تنها جهت اطلاع شما همراهان گرامی ذکر شده و مورد تایید ما نیستند). با وجود این پروژه ها و پروژه های دیگر منطقه ۲۲ مثل: پروژه دریاچه، پروژه نارنج ۸ و پروژه مسکونی نیکان دریاچه، این منطقه پیشرفت های زیادی خواهد کرد. پذیره نویسی فاز ۱ پروژه نیکان هم انجام  شده است.

مروارید شهر کجاست؟

شهرک مرواریدشهر با مساحت ۵۸ هکتار در ناحیه سه منطقه ۲۲ تهران و در مجاورت استان البرز واقع شده است و بزرگ ترین شهرک این منطقه محسوب می شود که به جهت قرارگیری در موقعیت مکانی و جغرافیایی عالی ار آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  علیرضابیگی: امروز پاسخ می‌دهم

با توجه به رونق برج سازی در منطقه رو به رشد چیتگر یکی از شهرک هایی که بسیار مورد توجه برج سازان و سرمایه گذاران بوده شهرک مروارید شهر است چراکه به دلیل وجود زیرساخت های اصولی، دسترسی آسان به مترو وردآورد، بزرگراه های تهران-کرج، خرازی،حکیم،بلوار اردستانی،از همه مهمتر مجوزهای برج سازی در این منطقه و نزدیکی و فاصله کم با مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزارویک شهر و… آینده روشنی در انتظار این منطقه و ساکنین آن است و می تواند بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران در زمینه مسکن باشد.

مشخصات پروژه نیکان مروارید شهر

 

پروژه نیکان مروارید شهر از ۴ بلوک ۱۱ طبقه مسکونی تشکیل می شود. ۱۱ طبقه از برج نیکان مسکونی، ۱ طبقه لابی مشاعات و ۴ طبقه پارکینگ و انباری می باشد. هر طبقه از برج شامل ۱۲ واحد مسکونی است.  کیفیت ساخت در این پروژه حرف اول را می زند. این پروژه شامل ۲۴ تیپ که با متراژ واحد‌های مسکونی ۸۲ مترمربع شروع شده و به ۱۶۵ متر مربع ختم می شود. این واحدها به صورت ۲ خوابه و ۳ خوابه طراحی شده اند. پروژه نیکان شامل حدود ۷۰۰ واحد مسکونی خواهد بود. متراژ واحد‌های تجاری بین ۲۰ تا ۲۸ متر است. در حال حاضر (مرداد ماه ۱۴۰۱) پروژه در مرحله گودبرداری، نیلینگ، نصب تاور و آغاز فونداسیون می باشد.

 

پروژه باید در سال ۱۴۰۴ تحویل داده شود. این پروژه با این مشخصات قطعا آینده ای درخشان خواهد داشت. پروژه در تهران، منطقه ۲۲، چیتگر، شهرک مروارید شهر واقع شده است.

 

پروژه نیکان
پروژه نیکان

 

دسترسی های پروژه نیکان تعاونی ثمین

 

پروژه نیکان تعاونی ثمین به بهترین شکل و بهترین مصالح ساخته شده است. این پروژه فنس کشی شده است. گودبرداری هم اجرا شده و در مرحله ریختن فونداسیون است. پروژه نیکان تا بانک، مرکز خرید، مترو، پارک و فضای سبز فقط یک کیلومتر فاصله دارد. دریاچه، بیمارستان، فرودگاه و استادیوم ورزشی هم در فاصله ۲ تا ۵ کیلومتری این پروژه واقع شده اند. موقعیت و دسترسی پروژه نیکان از امتیازات مثبت آن است.

 

پروژه نیکان مسکن وزارت دفاع

 

معرفی تعاونی ثمین اجرای دقیق و سوابق آن

 

تعاونی ثمین اجرای دقیق دارای سابقه ای درخشان در تهران، مخصوصاً منطقه ۲۲ می باشد. این تعاونی برج های خوش ساختی مثل: برج های مسکونی پارسیا، برج های تجاری – اداری پارسیا و چندین پروژه در مناطق شرق تهران و همچنین شمال ایران را به اتمام رسانده و تحویل داده است. این تعاونی از زیرمجموعه های هوا فضای وزارت دفاع است و یک تعاونی دولتی محسوب میشود. جزئیات قرارداد ساخت و میزان اقساط پروژه در زمان خود از طرف تعاونی و کارگزاری به اطلاع خواهد رسید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سود افزایش قدرت خرید کارگر به جیب کارفرما می‌رود

 

تعاونی ثمین زیر نظر اتحادیه رسا قرار دارد. این اتحادیه مسئولیت رسیدگی و انجام پروژه های پارسیا، پروژه تجاری و اداری آرتمیس و شهرک نمونه و خیلی پروژه های دیگر را بر عهده داشته است. پروژه نیکان جزو بهترین پروژه های این تعاونی و اتحادیه می باشد . نام شرکت تعاونی ثمین اجرای دقیق به صورت رسمی و قانونی در مهر ماه سال ۱۳۷۰ به شماره ۸۵۷۳۸ در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت شده است.

 

پروژه نیکان وزارت دفاع

 

معرفی پروژه های مسکن وزارت دفاع

 

پروژه های زیادی توسط تعاونی مسکن وزارت دفاع  در شهرک های مسکونی منطقه ۲۲ و اطراف دریاچه چیتگر در حال اجرا می باشند. دو پروژه نیکان و پروژه الماس غرب توسط این تعاونی در حال ساخت هستند. پروژه ها و برج هایی که این تعاونی ساخته است به خاطر موقعیت عالی، آب و هوای پاک و دسترسی به مکان هایی مثل دریاچه چیتگر و لوکس بودن ساختمان ها محبوبیت خاصی دارند.

 

با مراجعه به سایت تعاونی مسکن وزارت دفاع می توانید از دیگر پروژه های این تعاونی اطلاعات بیشتری کسب کنید. پروژه ها بهترین امکانات را در اختیار ساکنان برج ها قرار می دهند. پروژه های مسکن وزارت دفاع با استفاده از بهترین مواد و مصالح ساختمانی ساخته می شوند.

 

قیمت واحدهای پروژه تعاونی ثمین در چیتگر

 

قیمت تقریبی واحدهای تجاری – مسکونی پروژه تعاونی ثمین در چیتگر هر متر  ۵۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. کسی که قصد خرید دارد باید برای خرید امتیاز هم مبلغی جداگانه پرداخت نماید. پرداخت مبلغ هر واحد تجاری- مسکونی به دو صورت نقدی و اقساط انجام می پذیرد. اولین پرداختی و حق امتیاز، ۱۵۰ میلیون می باشد. اقساط به دو شکل قابل پرداخت هستند. مبلغ اقساط با توجه به تعداد اقساط تعیین می شوند. خریداران می توانند ۴ قسط هر کدام به ارزش ۳۶ میلیون تومان بپردازند، یا اقدام به پرداخت ۶ قسط هر کدام به ارزش ۲۴ میلیون تومان کنند. مالک هر واحد، می تواند به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان نیز وام بگیرد. قیمت فروش آپارتمان وزارت دفاع هر متر مسکونی ۳ میلیون تومان است.‌ برای هر واحد مسکونی ۱۰۰ متری چیزی حدود ۳۱۰ میلیون تومان باید پرداخت شود.

 

امکانات پروژه نیکان تعاونی ثمین

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۴۰۰ هزار کارگر ساختمانی در صف انتظار بیمه

مساحت ۱۹۳۰۰ متر مربع به پروژه نیکان اختصاص داده شده است. این پروژه با پلاک ثبتی ۲۰۲۰/۴ دارای ۹ طبقه مسکونی است. پروژه نیکان دارای  ظرفیت احداث ۳۴۸ واحد ۱۰۰ متری در تراکم ۳۴۸۰۰ متری دارد. این پروژه امکانات زیادی در اختیار ساکنان این برج قرار می دهد. این امکانات عبارتند از:

 

 • پارکینگ اختصاصی و مهمان و انباری
 •  شوتینگ زباله
 • کارواش
 • ۶ لاین آسانسور
 • سالن بازی برای کودکان
 • لابی مجلل
 • آنتن مرکزی
 • سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات
 • هلی پد
 • سرمایش و گرمایش اختصاصی
 • فضای سبز
 • نماز خانه
 • سالن ورزشی مجهز
 • سیستم حفاظتی و نگهبانی ۲۴ ساعته
 • اینترنت وای فای

پروژه نیکان تعاونی ثمین

 

شرایط پیش فروش پروژه نیکان

 

در پیش فروش پروژه نیکان خریدار باید همه هزینه های ساخت و زمین را پرداخت کند. قیمت ساخت در این پروژه متری ۷ میلیون تومان می باشد. قیمت زمین، جواز و تراکم هم متری حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. یعنی در کل بابت هر متر ۱۲ میلیون تومان باید پرداخت شود.  تقریباً ۴۵ درصد قیمت هر واحد قیمت پروژه نیکان به صورت نقدی و بقیه  در ۴۰ قسط پرداخت می شود. فاز دوم این پروژه از فاز یک متراکم تر است.
اعضای تعاونی تا مرداد ۱۴۰۱ تقریباً ۴۲۰ میلیون پرداخت کرده اند. اقساط این پروژه به صورت سه ماه یکبار ۴۵ میلیون قابل پرداخت هستند. همه واحدهای پروژه نیکان دفترچه مالکیت دارند. نقل و انتقال واحد‌های پروژه زیر نظر تعاونی ثمین اجرای دقیق انجام می گیرد. افرادی که واحد‌های این پروژه را پیش خرید کرده اند، یک فرصت فوق العاده برای افزایش سرمایه خود به دست آورده ‌اند.

 

موقعیت مکانی پروژه نیکان

آدرس دقیق پروژه نیکان:

بزرگراه شهید خرازی-بلوار اردستانی-خیابان دانش-شهرک مروارید شهر

دسترسی پروژه نیکان به جاده های اصلی:

پروژه مسکونی-تجاری نیکان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های همت، حکیم، تهران-کرج و خرازی می باشد.

هم چنین قرارگرفتن ایستگاه مترو وردآورد در ضلع شمالی پروژه و نزدیکی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی منطقه رفت و آمد را برای مردم و ساکنین بسیار آسان نموده است.

دسترسی پروژه نیکان به مراکز مهم :

نیکان از لحاظ دسترسی به پروژه های بزرگ رفاهی چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزار و یک شهر، باغ گیاه شناسی و… در موقعیت مکانی ویژه ای قرار دارد.

منبع :

مسکن صدف

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

با ۳ خاصیت بی‌نظیر «عسل» آشنا شوید

دیدارنیوز: استفاده از عسل فرآوری‌شده و بدون قند فواید بیشتر و طولانی‌مدت‌تری دارد. عسل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *