فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پهلوگیری ۳ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در بندرامام

ایسنا/خوزستان مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری ۳ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در اسکله فله ‌بار مجتمع بندری امام خمینی خبر داد.

حمید بدوی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی به داخل کشور اظهار کرد: ۳ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی به وزن ۳۰۰ هزار تن در اسکله فله ‌بار مجتمع بندری امام خمینی پهلودهی شدند.

وی با بیان اینکه ۵ فروند کشتی دیگر نیز در انتظار برای ورود به اسکله و پهلودهی هستند، ادامه داد: مجموعا ۸ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی از امروز تا چند روز آینده پهلودهی خواهند شد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: این محموله‌ها حامل ذرت دانه‌ای، جو و کنجاله سویا هستند که از کشور برزیل وارد آب‌های ایران شده و در بندر امام خمینی (ره) پهلودهی خواهند شد.

وی با بیان اینکه عملیات تخلیه محموله نهاده‌های دامی توسط دستگاه‌های مکنده شروع شده است، افزود: حمل مستقیم نهاده‌های دامی به مناطق مختلف کشور با استفاده از ناوگان حمل و نقل جاده‌ای برنامه‌ریزی شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دومینوی ارزانی تسلا به فورد رسید

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان در خصوص عملیات حمل و جابه‌جایی این نهاده‌های دامی گفت: برای حمل سریع نهاده‌های دامی هیچ مشکلی وجود ندارد و کامیون‌ها و کِشنده‌های مختلفی در بندر امام برای حمل این محموله‌ها وجود دارد.

بدوی همچنین از تخلیه و بارگیری ۲۳۰هزار تن نهاده دامی از بندر امام در دو هفته اخیر خبر داد و افزود: در دو هفته اخیر ۲۳۰ هزار تن نهاده دامی از این بندر به سایر نقاط کشور حمل شده است.

وی خاطرنشان کرد: تخلیه و حمل نهاده‌های دامی از انبارهای بندر امام بدون وقفه و به صورت شبانه‌روزی ادامه دارد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

روند حرکتی شاخص‌های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس-تایمز

در هفته کاری که گذشت، شاخص کل بورس ۰.۴۹ درصد افزایش یافت و در ارتفاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *