فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پیشرفت ۱۰ درصدی ساخت تأسیسات تصفیه‌خانه فاضلاب دورود

ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۱۰ درصد پیشرفت کار تأسیسات تصفیه‌خانه فاضلاب دورود است.

حسین گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: همه شهرهای لرستان از جهت تأسیسات تصفیه‌خانه فاضلاب رنج می‌برند و تأسیسات آن‌ها تکمیل نشده است.

وی با اشاره به این‌که دورود و چند شهر دیگر هستند که کار تأسیسات فاصلاب آن‌ها  خیلی کُند بوده و به نوعی کار آنچنانی انجام نشده، عنوان کرد: حدود ۱۰ درصد پیشرفت کار تأسیسات تصفیه‌خانه فاضلاب دورود است.

گودرزی بیان کرد: ما قبل از تأسیسات یک مشکل دیگر داشتیم که آن‌را در اولویت قرار دادیم و آن جمع‌آوری فاضلاب انسانی شهر بوده که در کف رودخانه تیره رها می‌شود و متأسفانه سال‌های سال ادامه داشته و کسی پیگیری نکرده است.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی دو سال گذشته پیگیری‌های زیادی انجام دادیم و برای فاز اول تأسیسات مصوبه گرفتیم که با ایجاد دو ایستگاه پمپاژ با لوله‌گذاری به صورت ثقلی در زیر زمین فاضلاب‌ها جمع و به پایین شهر در محل تلاقی دو رود تیره و ماربره انتقال داده شود و از آنجا به سوی تأسیسات که بعداً ساخته خواهد شد پمپاژ می‌شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وام ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی ساخت مسکن از بودجه ۱۴۰۱ حذفشد

وی بیان کرد: شرکت بدهی‌های زیادی دارد و پیمانکاران نیز به دنبال این هستند و کار می‌کنند و در محل ایستگاه پمپاژ عزت‌آباد پیشرفت خوبی داشتند و لوله‌گذاری‌ها نیز در حال انجام است.

گودرزی افزود:، امیدواریم فاز اول در صورت تأمین اعتبار امسال تکمیل شود و مشکلی که آب فاضلاب جاری در کف رودخانه مشکل زیست محیطی و بوی بدی ایجاد کرده مرتفع شود و در گام دوم نیز تأمین اعتبار برای ساخت تأسیسات صورت بگیرد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جرثقیل دروازه ای ایران کرین

جرثقیل دروازه ای: غول پیکر قدرتمند صنعت

جرثقیل دروازه ای، سازه ای عظیم و قدرتمند است که در بنادر، اسکله ها، کارخانجات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد