فیلترهای سرامیکی ریخته گری

۲۶ پروژه در بوشهر منتظر تعیین تکلیف وزارت نفت است

ایسنا/بوشهر رئیس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: این استان ۳۰ تفاهم نامه با وزارت نفت داشته که چهار پروژه آن نهایی و به بهره‌برداری رسیده و ۲۶ پروژه منتظر تعیین تکلیف از سوی وزارت است.

محسن پاپری زارعی صبح روز دوشنبه ۵ دی در جلسه بررسی تعهدات مالی وزارت نفت درپروژه‌های مصوب سفر ریاست محترم جمهور به استان بوشهر اظهار کرد: تعهدات پرداختی وزارت نفت در استان بوشهر در راستای پیشرفت پروژه‌های استان تسریع می‌شود.

وی اضافه کرد: در سفر هیأت دولت، به ریاست محترم جمهور در مهرماه سال ۱۴۰۰ به استان بوشهر ۹۳ تفاهم نامه با اعتباری بالغ بر ۴۹۰۰ میلیارد تومان منعقد شد که بخش اعظمی از پروژه‌هایی که در استان بوشهر نیاز به اجرای آن احساس می‌شد در این تفاهم نامه‌ها قرار گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان بوشهر افزود: بخشی از این پروژه‌ها مغفول مانده است که با رایزنی‌های صورت گرفته متممی با ۱۱ پروژه و تفاهم نامه با اعتبار۲۸۸۶ میلیارد تومان به آن اضافه شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توییتر به محل کاریابی تبدیل می‌شود؟

پاپری زارعی در رابطه با تعهدات وزارت نفت در استان بوشهر عنوان کرد: از ۱۰۴ تفاهم نامه که در راستای سفر ریاست محترم جمهور داشتیم؛ ۳۰ تفاهم نامه با رقمی بالغ بر ۱۱۳۲میلیارد تومان مربوط به تعهدات وزارت نفت بوده که ۴ پروژه آن نهایی و به بهره‌برداری رسیده و ۲۶ پروژه منتظر تعیین تکلیف از سوی وزارت است. از ۱۱۳۲ میلیارد تومان ۱۴۲ میلیارد تومان پرداخت شده و حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان از تعهدات وزارت نفت همچنان باقی مانده و پرداخت نشده است.

وی عنوان کرد: با پیگیری‌ها و جلساتی که با حضور جناب آقای دارابی مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز و قول مساعدایشان داشتیم‌امیدواریم با پرداخت بقیه تعهدات روند رو به رشدی را در اجرای پروژه‌های استان بوشهر شاهد باشیم. ‌

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تاثیر حراج سکه در مرکز مبادله ایران بر بازار/ قیمت‌ها کاهشی می‌شود

تاثیر حراج سکه در مرکز مبادله ایران بر بازار/ قیمت‌ها کاهشی می‌شود

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:عرضه سکه در مرکز مبادله ایران در شرایطی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *