فیلترهای سرامیکی ریخته گری
پروژه شمیم رحمت
پروژه شمیم رحمت

پیش فروش پروژه شمیم رحمت فاز ۳ (برج نخل) ۱۴۰۱

پروژه شمیم ​​رحمت ۳ یا نخل یکی دیگر از برج های پیش فروش در چیتگر، سازه تعاونی با خلاصه ای معتبر از پروژه های شمیم ​​رحمت ۱ و ۲ است که یکی از ویژگی های خوب این پروژه یکی از برج ها و املاک کهک در منطقه ۲۲ می باشد. ، ارائه سهام واحدهای مسکونی خود در قطعات ۱۰ سهمی هر ۱۰ سهم معادل ۱ متر مربع است. این گونه خریداران با توجه به بودجه خود می توانند در این پروژه شرکت کرده و به مرور بسته های خود را افزایش دهند تا به واحد مورد نظر برسند و البته اگر نتوانند باز هم ضرر نخواهند کرد و ارزش سهم آنها افزایش یافته و می توانند بیشتر شوند. سود حاصل از پروژه و ارزش افزوده آن.
تعاونی شمیم ​​رحمت ۳ به هر یک از اعضای خود تنها ۱۰ سهم واگذار کرده است و هرکس بخواهد برای انتخاب سهم به حد نصاب برسد باید حداقل بسته را با توجه به اندازه دلخواه خود خریداری کند.
آپارتمان های ۴ بال این پروژه به گونه ای طراحی شده اند که هر بلوک علاوه بر راه پله و آسانسور خود دارای ۳ راه پله و ۶ آسانسور در طبقات باقی مانده به دلیل اتصال بال های ساختمان از طبقه اول تا سوم دسترسی به ۱۲ آسانسور و ۶ راه پله از طریق حیاط اختصاصی یکی دیگر از مزیت های پروژه این است که به دلیل شکل ساختمان، آپارتمان ها به یکدیگر نمی رسند و هر طبقه از حیاط دارای ویژگی های خاص خود می باشد.

بیشتر بخوانید : سایت دیار 

پروژه شمیم رحمت
پروژه شمیم رحمت

تحلیل پروژه مجتمع مسکونی نخل (شمیم رحمت فاز ۳)

 

تعاونی شمیم رحمت در بلوار کوهک فاز سوم از پروژه های خود را آغاز نمود.۴ بلوک بهم چسبیده (چهارپره) ۲۶ طبقه که طی ۳ سال آینده تحویل می شوند. نوع عرضه ی امتیاز واحدهای مسکونی فاز ۳ پروژه ی شمیم رحمت (نخل) شاید یکی از نوین ترین شیوه های عرضه ی مسکن به صورت سهامی می باشد. تعاونی شمیم رحمت سهام واحدهای مسکونی را در بسته های ۱۰ سهمی (هر ۱۰ سهم معادل ۱۰ متر) به اعضای اولیه خود واگذار نمود. این نوع از واگذاری و عرضه این امکان را برای اعضا و سرمایه گذاران بیرون از پروژه فراهم می کند که متناسب با بودجه خود به پروژه ورود کنند و با گذشت زمان برحسب پس انداز و درآمد خود به متراژشان اضافه کنند تا در نهایت بتوانند به یک واحد مسکونی برسند و اگر هم تا پایان پروژه یک عضو نتواند تعداد برگه های خود را به حدنصاب یک واحد برساند ضرر نکرده است، به اندازه ی سهامی که خریده است در سود پروژه و ارزش افزوده آن سهیم هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  رایحه درمانی: خواص و کاربردها + معرفی ۱۲ رایحه

 

کاربری پروژه شمیم فاز ۳ (مجتمع مسکونی نخل)

 

برج نخل (شمیم رحمت فاز ۳) واقع در بلوار کوهک مسکونی  می باشند.

 

سازنده پروژه شمیم رحمت فاز ۳ (مجتمع مسکونی نخل)

 

همچون دو فاز قبلی پروژه های شمیم رحمت(امپریال و ترنج)، سازنده ی برج نخل نیز تعاونی شمیم رحمت می باشد.

 

موقعیت مکانی مجموعه مسکونی نخل بلوار کوهک

 

منطقه ۲۲ تهران، بلوار کوهک، بلوار علوم فنون

 

مشخصات کلی پروژه شمیم رحمت ۳ (پروژه نخل)

 

پروژه مجتمع مسکونی نخل (شمیم رحمت فاز ۳) با زیر بنای مسکونی ۱۱۰٫۰۰۰ مترمربع در قالب ۴ بلوک بهم چسبیده و چهارپر ۲۶ طبقه (شامل ۲۱طبقه مسکونی + پارکینگ و همکف ۶طبقه شامل ۲طبقه تجاری-تفریحی-فرهنگی) با ۷۴۴ واحد مسکونی در ۱۰ تیپ مختلف متراژی((متراژ ۱۱۰ تا ۲۵۶متری)) در مرحله انجام اسکلت طبقات مثبت با سرعت عالی در حال ساخت می باشد. نحوه ی عرضه ی تعاونی شمیم رحمت به هر یک از اعضای خود تعداد ۱۰ سهم (۱۰متر) میباشد. به این معنی که اگر یک نفر بخواهد سهام خود را در این پروژه تبدیل به واحد نماید می بایست تا ۱۱۰متر برابر با ۱۱ بسته سهامی از سهام های شمیم رحمت را خریداری نموده و با هم تجمیع نماید.

 

براساس آخرین اطلاع تعاونی،تحویل پروژه مجلل نخل سال ۱۴۰۴ میباشد.

https://v.ht/6Rqgo

امکانات پروژه شمیم رحمت فاز ۳

 

مجتمع مسکونی نخل (شمیم رحمت فاز ۳ ) دارای امکانات کم نظیر و لوکسی میباشد که مطمئنا هر خریداری را تشویق به خرید و سرمایه گذاری در این برج مینماید :

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  به دنبال همکاری با چین هستیم نه رقابت

 

از جمله امکانات مجتمع مسکونی نخل میتوان از:

 

 • ۲طبقه تجاری-تفریحی و فرهنگی
 • سالن برگزاری مراسم ویژه آقایان
 • استخر-سونا-جکوزی آقایان و بانوان به طور مجزا
 • سالن ورزشی حرفه ای GYM بانوان و آقایان
 • کافی شاپ مجهز فقط برای ساکنین و میهمانان
 • سالن سینما و تآتر خانگی برای ساکنین
 • کتابخانه تکمیل و تخصصی با فضای دلنشین
 • سالن اجتماعات چند منظوره
 • خشکشویی
 • کارواش ویژه خودرو ساکنین
 • محوطه و فضای سبز دارای فضاهای زمین بازی اطفال-زمین والیبال,بسکتبال و فوتبال

نحوه خرید و فروش و پرداختی پروژه نخل (شمیم رحمت ۳)

* واگذاری پروژه نخل(شمیم رحمت ۳) به صورت سهم های ۱۰ متر مربعی انجام می شود. در واقع دارنده هر سهم مالک ۱۰ متر زیربنای مسکونی خواهد بود. به عنوان مثال برای خرید یک واحد ۱۵۰ متری باید ۱۵ سهم از این پروژه خریداری شود.

* در حال حاضر اقساط این پروژه برای هر ۱۰ متر مربع معادل ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است که این مبلغ در ابتدای هر سال تغییر می کند. از این جهت قیمت تمام شده پروژه شمیم رحمت ۳ به صورت علی الحساب می باشد.

* در قرارداد ساخت اعضای اولیه قیمت برآوردی ساخت ۴و نیم میلیون تومان بوده است.

* مبلغ اقساط برای هر پک ۱۰ متری از سهام این پروژه تا مدت ۴۸ ماه رقم ۱،۳۰۰،۰۰۰ تومان می باشد.

* خریداران محترم این واحد ها می بایست نسبت به پرداخت مبلغ سهام مورد درخواست به فروشنده اقدام نمایند.

* انتقال سهام به خریدار برای هر سهم ۱۰ متری در دفتر تعاونی پس از انجام بررسی های مالکیتی و حقوقی به صورت قطعی انجام می شود.

اطلاعیه سال ۱۴۰۱ :

برابر مصوبه هیئت مدیره مبلغ اقساط ساخت پروژه مسکونی نخل از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۰به ازای هرامتیاز۱/۹۰۰/۰۰۰ریال تعیین گردید.

مزایای خرید و فروش به صورت سهامی:

 • خرید و فروش به صورت سهامی باعث می شود از اقشار مختلف و با بودجه های مختلف توانایی سرمایه‌گذاری در این پروژه را داشته باشند.
 • در صورت نیاز مالی احتیاجی نیست تا تمام امتیاز واحد خود را واگذار نمایند و مالک می تواند تعدادی از سهام خود را واگذار نمایند.

اطلاعات طرح پروژه نخل:

 

آپارتمان ها در چهار بال برج به شکل یکپارچه با طراحی منحصر بفرد و پلان داخلی متنوع از یک تا سه خوابه بمنظور پاسخگوئی به سلایق و طیف وسیع تری از متقاضیان طراحی گردیده و هر واحد علاوه بر باکس پله و آسانسور اختصاصی خود در مواقع اضطراری به علت پیوستگی بال های ساختمان در طبقات اول تا سوم به ۳ دستگاه باکس پله و ۶ آسانسور و در طبقات دیگر از طریق حیاط خصوصی به ۱۲ دستگاه آسانسور و ۶ باکس پله دسترسی دارد،به علت فرم ساختمان از اشراف مستقیم آپارتمان ها کاسته و محرمیت مورد نیاز تامین گردیده است، هر طبقه حیاط مسقف اختصاصی خود به ارتفاع ۷ متر را دارا میباشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  واردات ٢٠٠ هزار خودرو ظرف ٦ ماه آینده / تحویل خودروها طی دوبازه زمانی
در راستای پیشفروش پروژه شمیم رحمت ۳ مسکن صدف در خیابان امیرکبیر شهرک راه آهن همچون سایر پروژه های معتبر در خدمت هموطنان است. پیشنهاد ما این است که با خیال راحت به این املاک مراجعه کنید و به مشاوران ذیربط اطمینان نمایید.

متراژها و تیپ ها پروژه نخل (شمیم رحمت ۳)

واحدهای  ۸۵ تا ۲۵۶ متری

عنوان متراژ توضیحات
تعداد واحد ها ۷۴۴ ۱۰ تیپ مختلف متراژی
تعداد طبقات مسکونی ۲۱ طبقه
تعداد طبقات پارکینگ +همکف ۶ طبقه
تعداد پارکینگ ۱۳۲۰ پارکینگ
تعداد آسانسور ۱۲ ۴ آسانسور مشترک

موقعیت مکانی پروژه شمیم رحمت

هر واحد علاوه بر باکس پله و آسانسور اختصاصی خود در مواقع اضطراری به علت پیوستگی بال های ساختمان در طبقات اول تا سوم به ۳ دستگاه باکس پله و ۶ آسانسور و در طبقات دیگر از طریق حیاط خصوصی به ۱۲ دستگاه آسانسور و ۶ باکس پله دسترسی دارد. به علت فرم ساختمان از اشراف مستقیم آپارتمان ها کاسته و محرمیت مورد نیاز تامین گردیده است. در پروژه نخل (شمیم رحمت ۳) هر طبقه حیاط مسقف اختصاصی خود به ارتفاع ۷ متر را دارا می باشد.با توجه به آنکه پروژه نخل (شمیم رحمت ۳) در منطقه کوهک واقع شده است، دسترسی به اتوبان های تهران از جمله همت، حکیم و آزادگان و همچنین نزدیکی به جاذبه‌های تجاری و گردشگری منطقه از جمله به بازار بزرگ ایران مال، بازار رزمال، پارک جنگلی چیتگر، پارک جوانمردان، باغ گیاه شناسی و بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب پروفسور سمیعی از جمله مزایای مهم موقعیتی این پروژه است.

عنوان متراژ
مساحت زمین ۱۵۳۸۳ متر
زیربنای مسکونی ۱۱۰،۰۰۰ متر
پلاک ثبتی ۱/۵۹/۱
شماره پرونده ۲۲۰۰۱۵۱۲۶
دانه چیا برای تیروئید

Check Also

هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست

هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست

به گفته مسئولان، همچنین این که هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *